Strona: Konferencja naukowa „Nauki o zarządzaniu i jakości wobec współczesnych wyzwań nauki i biznesu w turbulentnym otoczeniu” / Katedra Marketingu

2022-10-17
, red.  Urszula Bysiewicz

W imieniu współorganizatora konferencji – Zakład Marketingu Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej – zapraszamy wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianą problematyką zarządzania i jakości do udziału w trzydniowej konferencji naukowej pt. „Nauki o zarządzaniu i jakości wobec współczesnych wyzwań nauki i biznesu w turbulentnym otoczeniu”. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w pierwszym dniu wydarzenia osobiście, mogą dołączyć do obrad w trybie on-line na oficjalnym kanale YouTube Politechniki Rzeszowskiej.

• Termin i miejsce wydarzenia: 19-21 października 2022 r., Rzeszów i Polańczyk
  • Link do transmisji na kanale YouTube (19.10.2022r.) YouTube
  • Link do wydarzenia na LinkedIn
  • Link do wydarzenia na Facebook'u
  • Link do strony wydarzenia zawierającej szczegółowe informacje na temat konferencji

Organizatorzy:

1. Zakład Marketingu
    Wydział Zarządzania
    Politechnika Rzeszowska im. I. Łukasiewicza
  2. Katedra Opakowalnictwa Towarów
    Instytut Nauk o Jakości i Zarządzania Produktem
    Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Patronat:

Logo Ministerstwa Edukacji i Nauki

Konferencja dofinansowana ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Doskonała Nauka”, nr projektu DNK/SP/549557/2022 kwota dofinansowania 25000 zł, całkowita wartość projektu 76685 zł.

Powrót do listy aktualności